1 342
modifications
Ligne 339 : | Ligne 339 : | ||
| 1.0.5 | | 1.0.5 | ||
| 26/09/2011 | | 26/09/2011 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 1.1.0 | |||
| 11/12/2011 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 1.1.1 | |||
| 18/12/2011 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 1.1.2 | |||
| 03/02/2012 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 1.0.5 | |||
| 26/09/2011 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 1.2.0 | |||
| 23/11/2012 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 1.2.1 | |||
| 17/12/2012 | |||
| | | | ||
| | | |